درباره ما

سخن مدير عامل

بازاريابي، يكي از مهمترين بخش هر كسب و كاري مي باشد، كه براي رساندن كالا و خدمات به دست مشتريان نهايي، بايد توسط شركتهاي دانش بنيان حتي كارآفرينان انجام گيرد. اما امروزه مشاهده مي شود كه آنها ممكن است داراي منابع كمتري از بعد سرمايه و استعداد براي انجام اين فعاليت باشند. بنابراين نمي توانند واحد مستقل بازاريابي داشته باشند. از طرف ديگر برخي شركتهاي دانش بنيان نيز خود اقدام به امر بازاريابي مي كنند. اما به خاطر مشكلات و گرفتاري هاي موجود در حوزه توليد و تمركز بر روي ايده خود، زمان كافي براي بازاريابي نخواهند داشت. بالطبع، اين امر باعث كاهش ميزان درآمد شركتها بوده و اين ميزان انتفاع پايين از ايده خود، باعث دلسردي آنها مي گردد.

موسسه نوین الهی نیا با تجربه کافی و در اختیار داشتن تیم کارشناسی متخصص آمادگی خود را در تهیه طرح بازاریابی با بکارگیری متدهای روز دنیا و اجرای آن را جهت افزایش مشتریان همه سازمان‏ها اعلام می‏دارد.

درباره ما

در کلینیک بازاریابی و فروش آراد، چارچوبی جامع و اجرایی برای عارضه‌یابی فروش، بازاریابی، تبلیغات و برندینگ شرکت‌ها و ابزار حل مشکلات آنها ارائه می‌شود. تکنیک‌های ارائه‌شده در کلینیک، به مدیران کمک می‌کند تا از اقدامات مورد نیاز و پیامدهای مثبت آن آگاهی یافته و در قالب یک برنامه زمانبندی مدون شرکت‌های با عملکرد نامطلوب در حوزه بازاریابی و فروش را به شرکت‌های سرآمد با تبلیغات اثربخش و برند متعالی مبدل نمایند.

چشم انداز :

کمک به واحدهای خدماتی و تولیدی در استان گلستان و سایر استانها به منظور دسترسی به حداکثر فروش و ارتقا کیفیت محصول به منظور افزایش رضایت مشتریان و دریافت سود بصورت پایدار.

ماموریت:

افزایش فروش کارفرما با ارائه تکنیک‌های نوین،     افزایش آگاهی، ترجیح و وفاداری به برند کارفرما ،     افزایش بازارگرایی محصولات و خدمات کارفرما،    افزایش سهم بازار کارفرما.

 

اهداف:

برند شدن در بخش مشاوره ، آموزش و اجرای بازاریابی خدمات بصورت انحصاری ظرف مدت زمان تعیین شده.

ارتقا فرهنگ کسب و کار و نهادینه کردن فرهنگ ارایه محصول با کیفیت و توجه به رضایت مشتریان به منظور دستیابی به حداکثر سود و سهم بازار در حوزه جغرافیایی و در زمان مشخص شده.

EN